Poděkování 

...Jana hlídá Vašíka od jeho 10-ti měsíců přibližně 2x do týdně a funguje to skvěle. Jana je moc milá, zodpovědná, empatická a komunikativní. Velmi oceňuji, že je dochvilná a snaží se mi časově vyjít maximalně vstříc, hodněkrát jsem hlídání posouvala a Jana velmi flexibilně a ochotně veškeré změny bere. Jsem také ráda, že mi Jana vždy sama řekne co dělali a vidím, že má o Vašíka zájem, sleduje co ho baví, všímá si jaké dělá pokroky. Vašík si na Janu velmi rychle zvykl, už od prvních setkání k ní vždy běží a usmívá se. Měli jsme velké štěstí, že jsme Janu našli. Můžu ji vřele doporučit.  

Zuzana Krykorková a syn Vašíček

...dobrý den.
I am so pleased to know that jana is opening her own kindergarten. She is used to look after my children for more than a year and she is doing it perfectly. When leaving my kids to her, I am peaceful mind. And of course kids are happy to see her, because they know that they will have good times with her ( drawing, playing inside or outside, reading stories...). ..so don't hesitate to contact her....

Prisca

"Tyto jeslicky moc doporučuji:) za prve perfektni dostupnost přímo v centru, ale hlavně opravdu individuální přístup ke každému dítěti díky menší skupince děti. Tety jsou zde moc mile, trpělivé, je vidět, ze to dělají s láskou k dětem. Prostředí je velmi krásne, moc pěkne prostory i s venkovním uzavřeným vyžitím, takže děti jsou venku, ale stále v bezpečí jeslicek. Plenky, krmeni děti, nic zde není problém. Dekujeme a s radostí doporučujeme." 

Lucka a syn Hugoušek

Vyzkoušeli jsme pro naše děti několik dětských skupin a Laskavá náruč nám vyhovovala nejvíc. Přístup Jany a jejího týmu chův je úžasný a šitý na míru opravdu každému dítěti zvlášť. Obzvlášť pro děti, které vyžadují větší pozornost a péči, potřebují zapracovat na některých dovednostech nebo vyrovnat se s svými jedinečnostmi, je Laskavá náruč perfektní. Líbilo se nám i zázemí - perfektní vybavení vnitřních prostor a klidný dvorek na hraní. Laskavá náruč není o hlídání dětí, je to láskyplná individuální péče jako doma.
maminka Jana a dcera Terezka